Hepa Ve Ulpa Filtreler

Hepa Ve Ulpa Filtreler

HEPA filtreler hijyenik klima sistemlerinde kullanılan yüksek verimli filtrelerdir.

EN-1822 High efficiency air filters (HEPA and ULPA) - Part 1: Classification, performance testing, marking Test Cihazı ile artık tüm filtrelerimiz performans ve kaçak testine tabi tutularak , sertifikaları ile birlikte sizlere sunuluyor.Geçtiğimiz aylarda kurulan cihaz tam kapasite çalışmaya başladı.Performansı yüksek olan filtrelerimizi bu sertifka ile sunmaktan gurur duyarız.

High Efficiency Particulate Air Filters (HEPA ) filtreler hijyenik klima sistemlerinde kullanılan yüksek verimli filtrelerdir. Mikropor ARGE Teknoloji ve Araştırma birimlerinde geliştirilen, yüksek kapasiteli hava temizleyici Hepa Filtreleri Sisteminizde güvenle kullanabilirsiniz.

Atmosfer kirlilik testinde Hepa Filtreler 0.3 mikron büyüklüğünde partiküller için %99.97 verimlilikte olmalıdır. (ASHRAE 52.76 Standartları) Mikropor Hepa Filtreler 0.3 mikron büyüklüğündeki partiküller için testlerde %99.97 verimliliktedir.

Hepa ve Ulpa (Ultra Low Penetration Air) Filtre İmalatçısıdır. Tüm filtreler EN 1822 Standartlarına sahiptir. Herbir filtreye özel kaçak ve verimlilik test sertifikaları beraberinde gelmektedir.

Değişik ölçüler, verimliliklerde, hava debilerinde ve çerçeve ve kasa tiplerinde filtre imal edebiliriz.

Bu Ürüne Ait Resimler