Hakkımızda

Klima Klinik® Temizoda ve Laboratuvar Sistemleri 2007 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Klima Klinik, temiz odalar (ilaç fabrikaları) ,ameliyathaneler ve BSL(Biyogüvenlikli Laboratuvarlar)'ın uluslararası standartlara uygun yapılması,çalıştırılması için sağlık sektörü,ilaç üretim ve laboratuvar hizmetlerinde ki müşterilerimize teknik servis hizmetleri, proje, danışmanlık, süpervizyon kurulum hizmetleri sağlamaktadır. Klima Klinik®  temiz alan, ameliyathane, yoğun bakım üniteleri, BSL-3 laboratuvarın , validasyon öncesi test,ayar ve dengelemesi işleri ile işletilmesi konularında süpervizyon hizmetleri sağlamaktadır. Müşterilerin yapmış olduğu projere ve yatırımlara tecrübelerimizle teknik destek vererek, tesisin en üst seviyelerde çalışması hedeflenmiştir.

Klima Klinik® , şirket içi ve şirket dışı eğitimlerle hergün kalitesini artırmaktadır.TS-EN ISO 14644:2015, Din 1946/4, VDI 6022, WHO biosafety, TS-EN 12469 biosafety cabinets standartları ile ilgili eğitimlerimiz ve dökümantasyon çalışmalarımız devam etmektedir. Kurum ve kuruluşların yapmış oldukları tesisler, hastaneler ve laboratuvarların en iyi şekilde işletilmesi için çalışıyoruz.

Klima Klinik® Sanayi ve Ticaret Türkiye’de olduğu kadar yabancı ülkelere de çalışmaktadır. Süpervizyon hizmetler ile birlikte muayene yapılan hizmetlerde bağımsız üçüncü şahış olarak müşteri gizlilik ilkeleri ve TS-EN 17020 hükümlerine bağlılık ilkeleri benimsenmiştir. Klima Klinik® sistemi ve prosesi değerlendirerek daha iyi sonuçlara varmak üzere tüm teknik donanıma sahiptir. Üstün teknoloji test cihazlarımız ile projelerin doğrulanması, sistem de oluşan hatalar, çalışma ve alarm parametreleri kayıt altına alınmaktadır. İlgili standartlarla mukayese ve dökümantasyon hizmetleri ayrıca mühendislik hizmetleriyle kaliteli bir tesis için eğitim ve çalışmalarımız devam etmektedir. Klima Klinik®  hizmetleri dahilinde müşterilerine ait bilgileri gizlilik ve tarafsızlık sözleşmeleri ile koruma altına almaktadır.

Klima Klinik®  2021

Hakkımızda